BAZI Cztery Filary Przeznaczenia, Przykład

BaZi. Cztery filary przeznaczenia.

Poniżej jest krótki opis analizy BaZi, który został zrobiony jako wstęp do dalszej analizy feng shui wnętrza, w którym klientka miała spędzać dużo czasu.

Dzień Mistrz Ding – Ogień Yin.

Obrazowo jest to płomień świecy. Charakteryzuje się uprzejmością, grzecznością, wyrazistością. Potrafi robić komplementy. Ludzie Ognia są energiczni, kreatywni, namiętni. Mają tendencję do szybkiej zmiany stanu emocjonalnego, czasem potrafi to nawet przejść w agresję. Lubią sensacje i dramaty. Są sentymentalni. Szukają radości, satysfakcji i uwagi innych. Lubią towarzystwo i nie lubią samotności. Charakterystyczna może być również opiekuńczość, dbanie o innych.

Nadmiar Ognia w wykresie BaZi może wskazywać na gadatliwość, skłonność do przejaskrawiania wydarzeń, pochlebianie innym, bycie dowcipnym oraz niespokojnym. Przy nadmiarze ognia może pojawić się pouczanie innych.

Dzień Mistrz Ogień Yin jest mocny co oznacza, że należy się skupić na wprowadzeniu elementów Ziemi i Metalu, uważać natomiast z elementem Wody, ponieważ będzie on wzmacniał i bez tego mocne Drzewo. To oznacza, że w życiu należy się skupiać na własnym dziele czyli spełnieniu się zawodowym oraz sprawach finansowych, które za tym idą. We wnętrzach najlepiej stosować kolor biały, pastelowe kolory (odcienie bieli) i różne odcienie szarości w tym też elementy zrobione z różnego rodzaju metalu. Wskazane jest stosowanie odcieni beżu i brązu.

W wykresie BaZi w interakcję wchodzą kombinacje Niebiańskich pni Ding i Ren, jednak przez to, że te kombinacje się powtarzają w filarach dnia i roku powstaje relacja zazdrości, co może wskazywać na kłopoty w relacjach z mężczyznami przed wyjściem za mąż, które się objawiały tym, że mężczyźni nie mogli podjąć decyzji.

Połączenie Węża z Tygrysem stwarza niebezpieczeństwo, że w dniach lub okresach panowania Małpy mogą się zdarzać wypadki na drodze a także nieporozumienia z wspólnikami w biznesie. W takie dni trzeba uważać na drodze oraz uważać w kontakcie z partnerami biznesowymi.

Taka kombinacja miała miejsce w sierpniu 2018 (miesiąc Małpy), w którym klientka miała wypadek płynąc jachtem. Kolejny taki rok będzie w 2027.

Najlepiej wtedy uważać w sierpniu w podróżach i biznesach. Też nie będzie korzystne podpisywanie umów w godzinach 15-17. Jeśli się pojawia taka sytuacja to trzeba dokładnie wszystko sprawdzać.

Pierwsze wrażenie, które sprawia osoba z takim wykresem BaZi jest zazwyczaj takie, jaką ta osoba jest czyli uprzejma, troskliwa, emocjonalna, przy bliższym kontakcie ludzie zwracają uwagę na jej zdolności administracyjno-kierownicze i zasadniczość.

Taka osoba ma bardzo dużo znajomych, cały czas obraca się wśród ludzi. Również nie brakuje niczego w życiu materialnym, na co wskazuje ilość Zasobów, jest dużo pomysłów, dobre wykształcenie i dostatek…

Głębsza analiza wykresu BaZi nie wchodziła w danym przypadku w zamówienie klientki. Została zrobiona tylko wstępna analiza by zobaczyć ogólne cechy, które mogą być ważne przy dalszej konsultacji feng shui.

Jeśli interesuje Ciebie analiza Twojego wykresu Ba Zi, zapraszam do kontaktu.

O autorze

Ivan Sitsko

Konsultant feng shui z 5 letnim doświadczeniem. Na blogu dzielę się wiedzą z zakresu feng shui oraz astrologii chińskiej w tym Czterech Filarów Przeznaczenia znane jako Ba Zi.
Oferuję konsultacje feng shui w Warszawie i w całej Polsce oraz analizy BaZi, które możesz zamówić online.
Zapraszam do kontaktu.

Loading Facebook Comments ...
error: Zawartość strony jest chroniona !!