Opinie klientów

Doświadczenia klientów jest dla mnie niezmiernie ważne, tu możesz się zapoznać z opinią moich klientów jak również więcej opinii znajdziesz na profilu w google, gdzie możesz zostawić swój komentarz.

Obraz Mohamed Hassan z Pixabay

Marta Basińska, opinia klienta konsultanta feng shui
Po ekspertyzie feng shui oraz analizie BaZi

Ivan to najspokojniejsza osoba jaką poznałam w życiu. Jeśli potrzebujesz się zatrzymać, zauważyć świat i posłuchać o tym, co może Ci służyć, to Ivan będzie najlepszym towarzyszem Twojego momentu. Bez presji, bez sugestii za to z dużą ilością ciepła i herbaty 😉

Marta B.
Igor Kozłowski, opinia
Po konsultacji BaZi

Od pierwszego spotkania z Ivanem czuć, że jest on osoba wielce wrażliwą i nadzwyczaj empatyczną. W bardzo przyjaznej atmosferze udziela swoich trafnych interpretacji i spostrzeżeń na temat, z którym się do niego zwraca. Możemy doświadczyć jego w pełni skoncentrowanego profesjonalizmu podczas sesji. Z przyjemnością polecam tą wspaniałą Duszyczkę!

Igor K.
Po konsultacji Feng Shui

Ivan z ogromnym zaangażowniem, z pasją zgłębia tajniki wschodnich filozofii i feng schui a jednoczesnie zachowuje rozsądek i pewien dystans do tego, co robi. Jest wnikliwy i wrażliwy na otaczającą go przestrzeń. Jako architekt bardzo cenię jego spojrzenie i wskazówki.

Paula K.
Architekt
Po analizie BaZi

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ile można dowiedzieć się z wykresu Bazi. Pan Ivan doskonale odczytał wszelkie sprawy dotyczące mojego życia. Bardzo polecam jego uslugi.

Paulina U.

Podziel się swoją opinią

Opowiedz światu o swoim doświadczeniu współpracy ze mną. Wystarczy parę słów. Możesz do tego użyć opinii google (przycisk poniżej) lub napisać do mnie maila.

error: Zawartość strony jest chroniona !!