Konsultant feng shui Ivan Sitsko

Jestem konsultantem feng shui, na co dzień działam w Warszawie. W 2019 ukończyłem Akademię Feng Shui we Wrocławiu. Na początku 2020 ukończyłem kurs Czterech Filarów Przeznaczenia – BaZi prowadzony przez Wojciecha Jacha. 

Z zawodu jestem magistrem inżynierem budowlanym. W 2007 ukończyłem Politechnikę w Mińsku (Białoruś) – dyplom jest uznany przez Politechnikę Warszawską.

0

Zadowolonych klientów

0

Analiza BaZi

0

Projekty Feng Shui

0

Interpretacji I Ching

Moja droga Feng Shui

Moja droga ku feng shui zaczęła się od zgłębiania filozofii taoistycznej. Zauroczyły mnie teksty Tao Te Ching oraz Księgi Południowego Kwiatu.

Po kilkunastu latach od przeczytania pierwszego wiersza Tao Te Ching trafiłem do Akademii Feng Shui we Wrocławiu, gdzie wśród moich nauczycieli byli Zbigniew Królicki, Krzysztof Maćko, Bogusław Białko, Ireneusz Mielec, Grażyna Janusz, Izabela Maćko, Krystyna Włodarczyk-Królicka.

Dwa lata studiów zmieniły moje podejście do feng shui oraz mój światopogląd. Ujrzałem praktyczną stronę tej nauki, doświadczyłem skutków feng shui na własnym przykładzie. Przestałem z fanatyzmem przekonywać ludzi do słuszności rozwiązań, które oferuję. Każdy powinien mieć swój czas na zmiany.

Wiem też, że feng shui nie jest magiczną różdżką, która zmienia cały nasz świat w mgnieniu oka. Jednak wprowadzenie zasad feng shui w swoje otoczenie pomaga w harmonizowaniu przestrzeni dookoła nas, jak również tworzy miejsce by znaleźć tę harmonię w sobie.

Nierozłączna z feng shui jest dla mnie praktyka wewnętrzna. Jako nastolatek praktykowałem Kung Fu i poczułem wtedy, że najbliższym mi stylem jest Tai Chi. Obecnie uczę się Tai Chi w szkole Mariusza Sroczyńskiego.

Pomoc, którą mogę nieść dzięki praktykowaniu feng shui i zdobytej w ciągu kilku lat wiedzy, daje mi ogromną radość i satysfakcję. Udzielam konsultacji feng shui, które oparte są na wiedzy z zakresu Wędrującej Gwiazdy, BaZi, Ba Zhai, Bagua, Czterech Mitycznych Zwierząt oraz I Ching.

Jak wygląda konsultacja feng shui

Jak pracuję - krok po kroku

01. Zgłaszasz mi swój problem

Kontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego, maila, mediów społecznościowych lub telefonicznie i opowiadasz mi o swoim problemie.

02. Robię pomiary i zbieram wywiad

Przyjeżdżam na miejsce, robię pomiary za pomocą kompasu BaZi. Jeśli nie mam planu nieruchomości, tworzę go na miejscu. Podczas rozmowy dowiaduję się o szczegółach ważnych pod kątem sporządzenia analizy.

03. Sporządzam analizę

Na podstawie zebranych danych sporządzam kilkustronną analizę opartą na mojej wiedzy z zakresu feng shui. Po opłaceniu konsultacji wysyłam Ci gotowy projekt.

Jeśli pojawiają Ci się jakieś pytania zawsze jestem gotów na nie odpowiedzieć!

Ciekawy fakt o mnie

Feng shui jest również dla mnie inspiracja do działania i tworzenia oraz połączenia moich pasji.

Od kilku lat również pasjonuje mnie herbata. Jest ona źródłem moich inspiracji. Wprowadza w moje życie chwile, w których mogę się zatrzymać i doświadczać momentu tu i teraz.

Również dzięki herbacie poznaję nowych ciekawych ludzi. Przez kilka lat herbata wzbogaciła mnie o niesamowite doświadczenia. Postanowiłem połączyć praktykę uważnego picia herbaty z wiedzą feng shui.

Dzięki temu narodziła się ceremonia parzenia w parze, gdzie razem z Chiao Hsu demonstrowaliśmy powstawanie i oddziaływanie sił Jin i Jang podczas ceremonii herbacianej w Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie i Bagua Dance, gdzie podczas rytuału picia herbaty opowiadałem o energii, którą ma każdy z uczestników ceremonii herbacianej w zależności od miejsca dookoła stoliczka, co potem stawało się inspiracją do tańca intuicyjnego. Opisałem zasady Bagua w granicach stoliczka herbacianego.

Wiedza z zakresu Feng Shui

Od lat wprowadzam zasady feng shui w swoje codzienne życie oraz pomagam bliskim na ich drodze ku harmonii. W swojej praktyce posługuję się wiedzą zdobytą podczas studiów w Akademii Feng Shui we Wrocławiu, jak również otrzymaną w ramach ukończonych kursów.

Książki o tematyce feng shui oraz portale internetowe w języku polskim, rosyjskim i angielskim stanowią dodatkowe źródło mojej wiedzy. W swojej praktyce staram się traktować feng shui jako dodatkowe narzędzie do rozwoju. Opieram się na analityce oraz intuicji. 

Feng shui nie będzie panaceum na wszystkie nasze problemy. Podchodzę do tej praktyki kierując się zasadą złotego środka i umiaru. Wystrzegam się fanatyzmu w tym co robię oraz w tym, co zalecam swoim klientom.

Zrób pierwszy krok w kierunku bardziej harmonijnego życia

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia wykwalifikowanego eksperta feng shui to nie zwlekaj i skontaktuj się ze mną jeszcze dziś. Szczęście się składa z odpowiednich decyzji podjętych w odpowiednim czasie.

Jak mogę Ci pomóc

Konsultacje feng shui może mieć różne zagadnienia.

Chcesz odkryć swoje przeznaczenie wg BaZi?

Na podstawie wykresu BaZi stworzę dla Ciebie analizę, która pomoże Ci odkryć Twój wewnętrzny potencjał.

BAZI Cztery Filary Przeznaczenia, Przykład
error: Zawartość strony jest chroniona !!