Napisz do mnie

Jeśli masz jakikolwiek temat dotyczący feng shui lub astrologii chińskiej to śmiało pisz do mnie. Pomogę Ci opierając się na wiedzę i ponad 5letnie doświadczenie, które posiadam.

Wyślij do mnie maila lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej.  

Możesz też użyć mediów społecznościowych lub po prostu do mnie zadzwonić. Mój telefon znajdziesz w nagłówku strony.

Zapisz się na wstępną konsultację

Jeśli masz jakiekolwiek pytania do mnie jako konsultanta feng shui możesz je wysłać za pomocą tego formularza lub bezpośrednio na mail fengshui@ivansitsko.com..
    Konsultant feng shui to specjalista od przepływów energii Chi. Zna się na energii przestrzeni i czasu. Poprzez odpowiednie wyliczenia i analizę może wskazać Ci sposób rozwiązania różnorodnych problemów dotyczących energii w Twoim życiu w obszarze pracy, relacji, zdrowia.

    Jeśli utknąłeś w miejscu, różne zdarzenia wydarzają się nie po Twojej myśli, masz trudności w odnalezieniu się w życiu lub relacjach z ludźmi, możesz się zwrócić po pomoc do konsultanta feng shui.

    Ekspertyza feng shui może dotyczyć przestrzeni, w której przebywasz na co dzień tej mieszkaniowej jak i pracowej. Można po niej się spodziewać poprawy różnych aspektów funkcjonowania. Jeśli jest to konsultacja z zakresu astrologii chińskiej BaZi to z pewnością zwiększy Ci się świadomość, dlaczego pewne wydarzenia w Twoim życiu mają miejsce oraz jakie przedyspozycje do rozwoju masz.

    Samo przygotowanie analizy feng shui może trwać parę dni ponieważ biorę pod uwagę różnego rodzaju dane uzyskane w wyniku pomiarów na miejscu lub wywiadu z klientem. Niektóre odpowiedzi mogą się pojawić od razu na inne potrzeba poczekać nawet kilka dni, bo wymagana jest głębsza analiza danych oraz jest to czaso i energochłonny proces. 

    error: Zawartość strony jest chroniona !!