Konsultacje Feng Shui

Poniżej znajdziesz zakres moich usług. Konsultacje feng shui, które wykonuję są oparte o wiedzę z dziedziny metafizyki oraz nie są powiązane z żadnymi zabobonami. Nie znajdziesz u mnie w zaleceniach ustawienia żab czy innych chińskich bibelotów. Działam w oparciu o wiedzę o Yin i Yang, 5 Żywiołach, Wędrującej Gwiezdzie, 8 Domach, BaZi.

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu jest brak harmonii

Możesz śmiało zwrócić się do konsultanta feng shui, żeby poczuć więcej spełnienia w różnych aspektach życiowych

Wędrująca Gwiazda

Wędrująca Gwiazda

System numerologiczny, gdzie w oparciu o datę powstania budynku i jego zorientowanie oblicza się przepływ energii CHI w różnych częściach domu/mieszkania, żeby następnie poprawić ten przepływ i spowodować przejawianie się pomyślnych cech domu i ograniczyć wpływ tych niepomyślnych.

Masz plan swojego mieszkania i wiesz w którym roku był zbudowany Twój dom? Napisz do mnie, żeby zrobić analizę mieszkania i wprowadzić więcej harmonii we wnętrzach.

BaZi czyli Cztery Filary Przeznaczenia

Cztery Filary Przeznaczenia, zwane po chińsku „Ba Zi”, co oznacza „osiem znaków” lub „osiem słów”, to chińska astrologiczna koncepcja, która na podstawie 8 znaków (po dwa znaki przypisanych do roku urodzenia, miesiąca, dnia i godziny) pomaga lepiej poznać swoje możliwości i ograniczenia życiowe oraz odnieść je do czasu.

BAZI Cztery Filary Przeznaczenia, Przykład

I Ching. Księga Przemian

Jeden z najstarszych chińskich tekstów klasycznych, reprezentujących rdzenną chińską kosmologię i filozofię. Jest księgą kanoniczną taoizmu i konfucjanizmu. Księga była i jest używana do wróżb (bibliomancja).
Zadaj pytanie a razem z Księgą znajdziemy odpowiedź. Zapraszam do kontaktu.

OPINIE KLIENTÓW

Efekty współpracy

Chcesz się dowiedzieć jak przebiegała współpraca z moimi poprzednimi klientami? Przeczytaj, co napisały osoby, które skorzystały z moich usług konsultanta feng shui

error: Zawartość strony jest chroniona !!