Feng shui w mieszkaniu

Feng shui w mieszkaniu. Co może wpływać na nasze samopoczucie

Czy zastanawiasz się czasem nad tym jak się czujesz we własnym mieszkaniu? Czy czujesz może, że coś ci nie do końca pasuje, ale nie wiesz dokładnie co to jest, nie mówiąc już o tym, że nie wiesz jak to zmienić…Wprowadzić zasady feng shui w mieszkaniu może każdy. Czy trzeba przy tym zasięgnąć porad specjalisty? Sprawdźmy.

Istnieje wiele czynników wpływających na nasze samopoczucie w naszym własnym mieszkaniu. Feng shui jest skomplikowane i nie polega na rozmieszczaniu dzwonków, luster lub chińskich często tandetnych bibelotów.

Na Twoje samopoczucie może wpływać skierowanie domu, żeby go ustalić można sięgnąć po pomoc konsultanta feng shui, ponieważ nie zawsze jest ono oczywiste. Rok urodzenia mieszkańców, rok zakończenia budowy domu również może mieć wpływ przy ustalaniu przepływu energii w mieszkaniu.

Otoczenie domu ma bardzo ważne znaczenie

Wiadomo, jeśli mieszkamy przy torach kolejowych, ciężko mówić o ciszy i spokoju w mieszkaniu. Jednak istnieje wiele innych czynników:

  • sąsiednie budynki,
  • układ dróg,
  • krajobraz.

Mówię o tym wszystkim w wielkim skrócie, żeby podać tylko zarys czynników oddziałujących na nas.

Wnętrze ma wpływ na energię

Następnie przechodzimy do wnętrza mieszkania. Tu wpływ mają:

  • układ pomieszczeń,
  • kształty mebli,
  • kolory ścian,
  • obrazy,
  • rośliny.

Wiadomo możesz przeczytać o wszystkim w książkach i działając intuicyjnie zadbać o energię we własnym domu. Jednak czasem warto powierzyć to zadanie specjaliście w dziedzinie feng shui.

O autorze

Ivan Sitsko

Konsultant feng shui z 5 letnim doświadczeniem. Na blogu dzielę się wiedzą z zakresu feng shui oraz astrologii chińskiej w tym Czterech Filarów Przeznaczenia znane jako Ba Zi.
Oferuję konsultacje feng shui w Warszawie i w całej Polsce oraz analizy BaZi, które możesz zamówić online.
Zapraszam do kontaktu.

Loading Facebook Comments ...
error: Zawartość strony jest chroniona !!